O mně

Jmenuju se Eki a péče o pleť je nejen mým koníčkem, ale i posláním. Pomáhám svým klientům najít cestu ke zdravé a krásné pleti.

Několik let jsem bojovala s těžkým akné. Nikdo mi nedokázal pomoct, což mě přimělo k tomu, abych se do studia kůže a péče o ni ponořila sama. Podařilo se. Už je to 8 let, co jsem dostala svou pleť pod kontrolu a ve stejný moment naprosto skincare propadla. Nyní se snažím pomáhat ostatním, protože z vlastní zkušenosti vím, nakolik může zdraví pokožky ovlivňovat psychiku a kvalitu života. Edukace a osvěta na toto téma se pro mě staly posláním.

Moje motto

Zdravá pleť je ten nejlepší make-up.

 

Kůže mě fascinuje. Kdybych si znovu měla vybrat vysokou školu, pravděpodobně by to nebyla žurnalistika, ale dermatologie. Téměř pět let jsem pracovala v marketingu a studiu pokožky a skincare jsem věnovala velkou část svého volného času. Kdyby mi tehdy někdo řekl, že mě můj koníček bude živit, nevěřila bych. V létě 2020 jsem na mateřské s dcerkou založila na Instagramu edukační profil @eki_skincare, a další vývoj byl velmi rychlý a organický. Po chvíli mi bylo jasné, že jsem konečně našla něco, co mě naplňuje a čemu se budu chtít věnovat už napořád.

Zkušenosti a odbornost

 

  • 2020: zakládám edukační profil na Instagramu
  • 2021: absolvuju kurz kosmetologie, stávám se kosmetičkou, vrhám se do praxe a začínám s poradenstvím 
  • 2022: otevírám vlastní skincare studio SKIN SPOT v Praze; aktuálně jsme 5členný tým pleťových terapeutek, ošetříme přibližně 200 klientů měsíčně
  • 100+ klientů, kteří mi prošli pod rukama ve studiu
  • 100+ klientů na individuálním skincare mentoringu
  • 2024: působím jako lektorka v kosmetické škole Skin Institute a spouštím svůj první on-line skincare kurz pro širokou veřejnost

Kontinuální vzdělávání v oboru je pro mě samozřejmostí. Bez něj není možné v oborech jako je kosmetika, kosmetologie a dermatologie udržet krok. Proces poznávání si upřímně užívám, a díky tomu se při práci s klienty kromě svých zkušeností odrážím také od posledních dostupných informací a studií.

Moje práce je velmi pestrá, vyžaduje lásku ke vzdělání, kritické myšlení, zručnost i kreativitu. A to na ni miluju.

Největší odměnou jsou pro mě výsledky klientů, reálné dopady moji práce a práce mého týmu.  Když dokážeme někomu pomoct, nasměrovat ke správné péči a zdravější pleti. Spolu s tím totiž vedeme k péči o sebe, k sebelásce, k uvědomění vlastní hodnoty a harmonii v hlavě.

 Moje služby

Je několik možností, jak spolu můžeme spolupracovat. Vyberte si podle vašich preferencí a dopřejte své pleti zaslouženou a vhodnou péči.

Kurz péče o pleť

Skincare Marathon jsem vytvořila pro ty, kdo chce to péče o pleť opravdu proniknout a naučit se o svou pleť správně starat.

Zajímá mě to

Poradenství

Preferujete individuální spolupráci? Osobně vám sestavím domácí péči, vše vysvětlím a budu vás dlouhodobě vést. 

Zajímá mě to

Kosmetologie

Chtěli byste pleti dopřát kromě každodenní péče ještě intenzivní, cílenou profesionální pomoc? Rádi vás přivítáme ve SKIN SPOTu.

Zajímá mě to

Začněte se skincare

Udělejte první krok ke zdravější pleti. Stáhněte si můj Skincare Guide a naučte se základní pravidla, na kterých péče o pleť stojí.

Odesláním údajů souhlasím s tím, abych na svůj e-mail dostával/a zprávy a nabídky od Jekatěriny Nagy. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odkazu v každé e-mailové zprávě.