Získejte během 8 týdnů 
zpět svou zdravou pleť.

Ukážu vám, jak na to, a budu vás na každém kroku provázet a podporovat.

 
Chci zdravou pleť

Naučím vás, jak se správně starat o svou pleť.

Pociťte se zase dobře ve své kůži. Během 8 týdnů k tomu budete mít v ruce všechny nástroje. Získáte návod ke zdravější pleti.

Zkusili jste všechno…

ale vaše pleť stále nevypadá podle vašich představ?

Už jste vyhodili za kosmetiku tisíce

Zkoušíte všechno od drogérie po kosmetiku od kosmetičky, ale nic nefunguje, nebo ne na dlouho. Nevíte vlastně, jak si správně v tom obrovském množství kosmetiky na trhu vybrat.

Pořád se nemůžete zbavit akné

Nebo jiného kožního onemocnění. Nepomohla ani cílená kosmetika, změna stravy, dermatolog ani kosmetička. Stav pleti se podepisuje na vaší psychice. Jste zoufalí a nevíte, co dál.

Po porodu pleť není, co bývala

Před porodem vám stačil jeden krém, ale teď je to všechno jinak. Pupínky, první vrásky, do toho špatný spánek. Díky skincare si chcete dopřát čas pro sebe. Potřebujete poradit, kde začít.

Měla jsem stejné problémy jako vy a můžu vás uklidnit - existuje řešení.

Vytvořila jsem kurz, který vám pomůže:

Porozumíte své pleti

Poznáte svůj typ pleti, začnete ji naslouchat a pochopíte, co potřebuje. Nebudete hledat zázraky, nastavíte si reálná očekávání a budete přemýšlet o pleti komplexně.

Zorientovat se v kosmetice

Naučíte se, jakými pravidly se skincare řídí, jak se v kvantech kosmetiky na trhu vyznat a najít to správné pro sebe. Lépe porozumíte principům formulace kosmetiky a složení.

Dosáhnout krásné pleti

Lehce si sestavíte novou domácí péči podle potřeb vaší pleti a vašich osobních preferencí. Naučíte se spráným návykům. A konečně se vydáte na cestu za zdravou krásnou pletí.

Perfektní pleť neexistuje. Zdravá ano. 

 Kůže je největším orgánem našeho těla, je naším štítem. Signalizuje vnitřní nerovnováhy a zrcadlí míru naší péče. Proto někdy není jednoduché najít tu správnou cestu. A chce to velkou dávku trpělivosti. Není to sprint, ale maraton.

 

Chci zdravou pleť

Co vás v kurzu čeká? 

Skincare Marathon vás provede všemi klíčovými pilíři správné péče o pleť. A vyvrátí všechny mýty, které kolem péče o pleť a kosmetiky kolují.

Čeká vás celkem 9 lekcí v 5 modulech. Přístup ke kurzu budete mít na 2 měsíce, ale lekce je možné shlédnout i za týden. Je jenom na vás, jaké tempo zvolíte.

Připravila jsem si pro vás navíc několik bonusů:

KAFE S ODBORNÍKY

Udělejte si kafe a pohodlně se usaďte. Ke kurzu získáte dvě hodinové lekce od pozvaných odborníků. MUDr. Jana Housková poskytne vhled do dermatologie a přístupu k léčbě nejrozšířenějších kožních onemocnění. Ing. Vendula Ficelová doplní kurz o cenné informace ohledně složení kosmetiky a vysvětlí, jak se kosmetické produkty formulují.

PŘÍTEL NA TELEFONU 

Tento chat bude váš nejoblíbenější. Zakoupením kurzu získáte přístup do uzavřené skincare komunity Skin Circle, kde dostanete nejen odpovědi na všechny svoje otázky a možnost rozboru své rutiny, ale i spoustu podpory od Eki, mentorek a dalších členů. Navíc v chatu společně rozebíráme vše, co aktuálně hýbe světem kosmetiky a sdílíme užitečné tipy. 

TAHÁKY DO KAPSY

Pod lekcemi najdete 7 užitečných materiálu navíc. Skincare kartu, která vás provede celým kurzem a na konci poslouží jako vodítko k sestavení nové domácí péče. Deníček životosprávy, který vám pomůže najít spouštěče, které stav pleti zhoršují, a pět dalších taháků s tipy na kombinování aktivních látek nebo čtení obalů produktů.

Těší mě!
Já jsem Eki.

Už několik let tvořím edukační obsah o péči o pleť, konzultuji a školím. Jsem kosmetička a mám vlastní skincare studio

Kromě toho jsem taky majitelkou velmi problematické pleti v minulosti. Těžké akné už je u mě mnoho let v remisi, ale s následky se potýkám doteď.

Péče o pleť je pro mě proto velmi osobní. Moc dobře vím, jak stav pleti dokáže zamávat s psychikou, srazit sebevědomí a negativně ovlivňovat kvalitu života.

Skincare je pro mě otázkou zdraví, ale taky nástrojem sebelásky a duševní hygieny. Možností, jak mít chvíli pro sebe a své tělo.

Zkuste to taky.

Kde jste mě mohli vidět:

 

“Moje pleť byla v opravdu špatném stavu. Měla jsem boláky pod kůží a nemohla jsem ani ležet na polštáři. Rozhodla jsem se, že tady ten kurz bude moje poslední možnost a jestli to nevyjde, smířím se s tím, že mám špatnou pleť a že jsou na světě horší věci. A ono to vyšlo.”
Hana Červínová

“Konečně vím, jaký je rozdíl mezi ranní a noční rutinou, a že fakt nepotřebuju mít 150 krémů. Konečně jsem přišla na to, jaký krém moje pleť potřebuje a jakou pleť mám. Za mě super, vřele doporučuju.”
Jana Zbořilová

 
 

Eki se s vámi snaží najít řešení vašeho problému a za nic vás nesoudí. Před rokem a půl jsem si nedokázala sáhnout na svůj vlastní obličej, jak mě strašně bolel. Dnes se nebojím vyjít ven bez make-upu, což pro mě bylo předtím nepředstavitelné. Mám konečně pěkný obličej, za který se nestydím. A za to děkuju jenom Eki.
Barbora Tichá

Nic neriskujete

Za kvalitou kurzu si stojím. Záleží mi na tom, abyste nejen získali informace, ale dosáhli výsledku. Pokud nebudete s náplní kurzu z jakéhokoliv důvodu spokojení, dejte mi vědět.

Během prvních 14 dnů od zakoupení vám garantuji vrácení peněz.

Vydejte se na cestu za zdravou pletí. 

2600 Kč

  • 7 lekcí s kompletním návodem k hezké zdravé pleti od odbornice na péči o pleť
  • Bonusová lekce s doktorkou dermatologie na téma kožních onemocnění
  • Bonusová lekce s inženýrkou biochemie na téma složení kosmetiky
  • 7 doplňkových materiálů: Skincare karta k plnění úkolů z lekcí, deník životosprávy a cheet sheety k aktivním látkám
  • Doživotní přístup do skincare komunity Skin Circle. Možnost komunikovat přímo s Eki a dalšími mentorkami. Probíhá tu živý chat, rozebírají se vaše rutiny a odpovídá se na všechny dotazy. Nechybí vzájemné sdílení zkušeností mezi členy, spousta tipů na produkty a bezmezná podpora a motivace
  • Žádné zázraky, ale funkční systém, díky kterému pochopíte, co vaše pleť potřebuje
  • Přístup ke kurzu na 2 měsíce
Koupit

Q&A