Eki

Mám možnost pomáhat lidem na jejich cestě ke zdravější pleti a lepšímu sebevědomí. A to mě neskutečně baví a naplňuje.

Jekatěrina Nagy

Kdo jsem?

Mé celé jméno je Jekatěrina Nagy. 🙂 Pocházím z Ruska a v Česku žiju od svých 7 let. Jsem vystudovaná novinářka, v praxi digitální markeťačka, no a taky máma a manželka. Přibližně 5 let zpátky jsem propadla péči o pleť, poté, co jsem dokázala úpravou své kosmetické rutiny dostat pod kontrolu těžké „dospělácké“ akné. Dveře do skincare světa mi tehdy otevřela korejská kosmetika, pro kterou mám slabost dodnes. V létě 2020 jsem na Instagramu začala vést profil, kde se věnují péči o pleť. Snažím se šířit osvětu, vyvracet mýty, učit správným návykům, vysvětlovat, jak vědomě nakupovat kosmetiku, vyznat v té spoustě produktů a sestavit si z nich rutinu. Kromě tvorby obsahu jsem začala nabízet individuální konzultace, poradenství a skupinové workshopy. Díky tomu všemu mám možnost pomáhat lidem na jejich cestě ke zdravější pleti a lepšímu sebevědomí. A to mě na tom neskutečně baví a naplňuje.

A baví mě to natolik, že jsem se rozhodla jít kosmetologii studovat. Nejprve čistě pro získání nových informací a úhlů pohledu, ale když už jsem se do toho dala a nakonec získala certifikát kosmetičky, nemohla jsem zůstat pouze „u papíru". Pronajala jsem si malý prostor v Praze a ráda vás u sebe přivítám! Provedu diagnostiku pleti a vybereme to nejvhodnější ošetření pro vás - hloubkové čištění, intenzivní péči, microneedling, a brzy už možná i něco dalšího. Budu se na vás těšit!

Cítím, že tato cesta teprve začíná. Děkuju vám, že mě na ni provázíte. ❤️

Eki

 Chtěla bych upozornit, že nejsem dermatolog, takže nemůžu diagnostikovat vaše kožní onemocnění a předepisovat vám léčbu. Neléčím, jako kosmetička vám pouze pomáhám udržovat pleť při léčbě v co nejlepší kondici, poradím s výběrem péče a naučím vás správným návykům, což jsou záležitosti, na které často bohužel doktoři v ordinacích nemají čas. Vhodné nastavení rutiny může výrazně pomoci se stavem vaší pleti, ale není to záruka úspěchu. Pleť je vybíravá a každá - co sedne jednomu, nemusí sednout vám. Navíc se stav pleti poměrně často může měnit (a je to naprosto normální). Zkrátka, je to maraton, ne sprint, proto je nejlepší spolu komunikovat dlouhodobě a dělat malé a postupné úpravy. Při kožním onemocnění prosím vždy průběžně konzultujte váš stav s lékařem.

SKIN SPOT

Karlovo náměstí 288/17
120 00 Praha 2